header foto header foto header foto

 

Jongens Onder 18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Lisanne Huppertz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best JO18-1 MOP JO18-2 14:30
Oedenrode JO18-1 Rosmalen JO18-1 14:45
Mierlo JO18-1 Geel-Zwart JO18-1 15:00
Oranje-Rood JO18-4 Basko JO18-1 15:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oedenrode JO18-1 6 18 6 0 0
2 Geel-Zwart JO18-1 6 13 4 1 1
3 Rosmalen JO18-1 5 13 4 1 0
4 Mierlo JO18-1 6 12 4 0 2
5 Basko JO18-1 6 4 1 1 4
6 Best JO18-1 5 4 1 1 3
7 Oranje-Rood JO18-4 6 3 1 0 5
8 MOP JO18-2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart JO18-1 15:00 thuis - Rabobank-veld (1)
16 mrt Rosmalen JO18-1 15:00 thuis - Rabobank-veld (1)
23 mrt Sint Oedenrode JO18-1 15:45 uit
30 mrt MHC Best JO18-1 14:30 uit
6 apr HC Oranje Rood JO18-4 15:00 thuis - Rabobank-veld (1)
13 apr V.M.H.& C.C. M.O.P. JO18-2 16:55 uit
20 apr V.M.H.C. Basko JO18-1 15:00 thuis - Rabobank-veld (1)
11 mei V.M.H.C. Geel-Zwart JO18-1 13:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Basko JO18-1 MOP JO18-2 (5-1)final
Geel-Zwart JO18-1 Oranje-Rood JO18-4 (10-1)final
Rosmalen JO18-1 Mierlo JO18-1 (3-1)final
Oedenrode JO18-1 Best JO18-1 (5-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Best JO18-1 Basko JO18-1 (1-1)final
Oranje-Rood JO18-4 Rosmalen JO18-1 (1-7)final
Mierlo JO18-1 Oedenrode JO18-1 (2-4)final
MOP JO18-2 Geel-Zwart JO18-1 (1-15)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Rosmalen JO18-1 MOP JO18-2 (10-1)final
Mierlo JO18-1 Best JO18-1 (5-0)scheduled
MAANDAG 13 NOVEMBER 2023
Geel-Zwart JO18-1 Basko JO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Best JO18-1 Geel-Zwart JO18-1 (2-4)scheduled
Oranje-Rood JO18-4 Mierlo JO18-1 (1-2)final
Basko JO18-1 Rosmalen JO18-1 (0-2)final
MOP JO18-2 Oedenrode JO18-1 (1-7)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood JO18-4 Oedenrode JO18-1 (1-8)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood JO18-4 Best JO18-1 (0-3)scheduled
Oedenrode JO18-1 Basko JO18-1 (2-0)final
Mierlo JO18-1 MOP JO18-2 (6-2)final
Rosmalen JO18-1 Geel-Zwart JO18-1 (2-2)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Basko JO18-1 Mierlo JO18-1 (1-4)final
Geel-Zwart JO18-1 Oedenrode JO18-1 (4-5)scheduled
Rosmalen JO18-1 Best JO18-1 (5-1)scheduled
MOP JO18-2 Oranje-Rood JO18-4 (1-3)scheduled

Hoofdsponsor

Sponsoren