header foto header foto header foto

 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Peter van Boxtel
Coach Joost Goedhart
Trainer Peter van Boxtel
Aanvoerder Erwin Swinkels
Begeleider Manon Arts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gilze-Rijen H1 Boxmeer H1 0:00
Peel en Maas H1 Heeze H1 11:30
Eersel H1 Mierlo H1 14:30
Deurne H1 Son H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DVS H1 10 24 7 3 0
2 Heeze H1 9 22 7 1 1
3 Mierlo H1 10 17 5 2 3
4 Gilze-Rijen H1 10 16 4 4 2
5 Eersel H1 10 15 5 0 5
6 Boxmeer H1 9 15 4 3 2
7 Son H1 10 13 4 1 5
8 Dommel H1 10 10 3 1 6
9 Deurne H1 10 7 2 1 7
10 Peel en Maas H1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Gilze Rijen H1 14:45 thuis - Rabobank-veld (1)
10 mrt HC Eersel H1 14:30 uit
17 mrt HTCSON Hockey H1 14:45 thuis - Rabobank-veld (1)
7 apr Hockeyclub Peel & Maas H1 14:45 thuis - Rabobank-veld (1)
14 apr HOCKEY HEEZE H1 14:45 uit
21 apr MHCdeDommel H1 14:45 thuis - Rabobank-veld (1)
26 mei M.H.C. Deurne H1 14:45 uit
2 jun DVS H1 14:45 uit
9 jun MHC Boxmeer H1 14:45 thuis - Rabobank-veld (1)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Eersel H1 Deurne H1 (6-1)final
Son H1 Dommel H1 (1-1)final
Gilze-Rijen H1 Mierlo H1 (4-3)final
Peel en Maas H1 DVS H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Mierlo H1 Eersel H1 (0-4)final
Heeze H1 Peel en Maas H1 (7-1)final
Boxmeer H1 Gilze-Rijen H1 (3-3)scheduled
Son H1 Deurne H1 (5-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Peel en Maas H1 Dommel H1 (1-4)final
Eersel H1 Boxmeer H1 (3-6)scheduled
Son H1 Mierlo H1 (0-2)final
DVS H1 Heeze H1 (5-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Dommel H1 Heeze H1 (3-6)final
Boxmeer H1 Son H1 (3-2)scheduled
Deurne H1 Peel en Maas H1 (5-1)final
DVS H1 Gilze-Rijen H1 (6-6)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Peel en Maas H1 Mierlo H1 (2-7)final
Dommel H1 DVS H1 (1-3)final
Eersel H1 Gilze-Rijen H1 (6-2)final
Heeze H1 Deurne H1 (6-0)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Mierlo H1 Heeze H1 (2-1)scheduled
DVS H1 Eersel H1 (5-1)scheduled
Deurne H1 Dommel H1 (0-4)final
Boxmeer H1 Peel en Maas H1 (5-0)scheduled
Gilze-Rijen H1 Son H1 (3-2)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Dommel H1 Mierlo H1 (1-7)final
Deurne H1 DVS H1 (2-5)scheduled
Son H1 Eersel H1 (3-2)final
Heeze H1 Boxmeer H1 (7-3)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gilze-Rijen H1 Peel en Maas H1 (7-1)scheduled
Mierlo H1 Deurne H1 (3-0)final
Boxmeer H1 Dommel H1 (3-0)scheduled
DVS H1 Son H1 (3-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Peel en Maas H1 Eersel H1 (0-2)final
Mierlo H1 DVS H1 (1-4)final
Deurne H1 Boxmeer H1 (6-3)scheduled
Heeze H1 Gilze-Rijen H1 (6-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eersel H1 Heeze H1 (2-6)scheduled
Boxmeer H1 Mierlo H1 (2-2)scheduled
Gilze-Rijen H1 Dommel H1 (3-2)scheduled
Son H1 Peel en Maas H1 (6-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Dommel H1 Eersel H1 (4-0)final
Deurne H1 Gilze-Rijen H1 (4-4)final
DVS H1 Boxmeer H1 (3-3)scheduled
Heeze H1 Son H1 (11-1)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Dommel H1 Son H1 (2-4)final
DVS H1 Peel en Maas H1 (9-1)scheduled
Deurne H1 Eersel H1 (1-3)scheduled
Mierlo H1 Gilze-Rijen H1 (3-3)scheduled

Hoofdsponsor

Sponsoren