header foto header foto header foto

 

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Luuk Schepers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bommelerwaard H2 Mill H1 10:30
Uden H2-O Don Quishoot H6 10:45
Gemert H3 Mierlo H2 12:30
Hopbel H5 Horst H3 12:45
Grave H1 Den Bosch H13 14:00
Cranendonck H1 Oranje-Rood H14 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cranendonck H1 12 34 11 1 0
2 Oranje-Rood H14 12 31 10 1 1
3 Hopbel H5 11 22 7 1 3
4 Grave H1 11 19 6 1 4
5 Don Quishoot H6 12 18 6 0 6
6 Horst H3 11 16 5 1 5
7 Uden H2-O 12 14 4 2 6
8 Gemert H3 11 10 3 1 7
9 Mill H1 11 10 3 1 7
10 Den Bosch H13 11 9 3 0 8
11 Mierlo H2 11 5 1 2 8
12 Bommelerwaard H2 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Cranendonck H1 10:45 thuis - BIC-Maref-veld (3)
10 mrt HC Gemert H3 12:30 uit
17 mrt HC Oranje Rood H14 11:30 thuis - GNT-veld (2)
24 mrt HC Grave H1 12:00 uit
7 apr Don Quishoot H6 10:45 thuis - BIC-Maref-veld (3)
14 apr MHC Bommelerwaard H2 10:30 uit
21 apr HC Horst H3 10:30 thuis - Rabobank-veld (1)
26 mei SMHC De Hopbel H5 n.n.b uit
2 jun HC Mill H1 12:30 thuis - GNT-veld (2)
9 jun Hockey Club Uden H2-O 12:45 thuis - Rabobank-veld (1)
16 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H13 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Grave H1 Mill H1 (3-2)final
Gemert H3 Den Bosch H13 (5-2)final
Hopbel H5 Don Quishoot H6 (3-0)final
Cranendonck H1 Mierlo H2 (8-2)final
Uden H2-O Oranje-Rood H14 (1-5)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Horst H3 Hopbel H5 (5-1)final
Gemert H3 Mierlo H2 (2-2)final
Den Bosch H13 Grave H1 (0-4)final
Oranje-Rood H14 Cranendonck H1 (0-4)final
Don Quishoot H6 Uden H2-O (0-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Grave H1 Gemert H3 (4-3)final
Uden H2-O Horst H3 (2-1)scheduled
Hopbel H5 Mill H1 (10-1)final
Oranje-Rood H14 Mierlo H2 (8-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Horst H3 Cranendonck H1 (0-2)final
Mill H1 Uden H2-O (4-3)final
Den Bosch H13 Hopbel H5 (1-4)scheduled
Mierlo H2 Grave H1 (1-6)final
Don Quishoot H6 Oranje-Rood H14 (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Don Quishoot H6 Mierlo H2 (3-1)final
Oranje-Rood H14 Horst H3 (4-0)scheduled
Cranendonck H1 Mill H1 (6-2)final
Hopbel H5 Gemert H3 (3-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Grave H1 Hopbel H5 (2-6)final
Horst H3 Don Quishoot H6 (3-0)final
Mill H1 Oranje-Rood H14 (2-5)final
Den Bosch H13 Cranendonck H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gemert H3 Uden H2-O (2-3)final
DINSDAG 17 OKTOBER 2023
Uden H2-O Den Bosch H13 (4-1)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Cranendonck H1 Don Quishoot H6 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Cranendonck H1 Gemert H3 (2-1)final
Oranje-Rood H14 Den Bosch H13 (12-0)scheduled
Horst H3 Mierlo H2 (4-5)final
Uden H2-O Grave H1 (2-6)scheduled
Don Quishoot H6 Mill H1 (1-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gemert H3 Oranje-Rood H14 (1-3)final
Mill H1 Horst H3 (2-2)final
Den Bosch H13 Don Quishoot H6 (0-2)final
Grave H1 Cranendonck H1 (2-2)final
Mierlo H2 Hopbel H5 (1-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Uden H2-O Hopbel H5 (1-7)scheduled
Don Quishoot H6 Gemert H3 (1-4)final
Horst H3 Den Bosch H13 (6-2)final
Mill H1 Mierlo H2 (8-3)final
Cranendonck H1 Bommelerwaard H2 (9-2)final
Oranje-Rood H14 Grave H1 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Grave H1 Don Quishoot H6 (1-3)final
Gemert H3 Horst H3 (3-2)final
Hopbel H5 Cranendonck H1 (5-6)final
Bommelerwaard H2 Oranje-Rood H14 (2-5)final
Den Bosch H13 Mill H1 (6-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Don Quishoot H6 Bommelerwaard H2 (2-1)final
Cranendonck H1 Uden H2-O (3-0)scheduled
Horst H3 Grave H1 (2-1)final
Mierlo H2 Den Bosch H13 (2-3)final
Mill H1 Gemert H3 (2-1)final
Oranje-Rood H14 Hopbel H5 (0-0)final
VRIJDAG 8 DECEMBER 2023
Bommelerwaard H2 Uden H2-O (3-3)scheduled
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Uden H2-O Mierlo H2 (3-3)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Don Quishoot H6 Hopbel H5 (2-1)final
Mierlo H2 Cranendonck H1 (0-8)final
Den Bosch H13 Gemert H3 (3-0)final
Mill H1 Grave H1 (3-5)final
Horst H3 Bommelerwaard H2 (6-1)scheduled
Oranje-Rood H14 Uden H2-O (9-0)scheduled

Hoofdsponsor

Sponsoren